usuwanie celulitu

PORADNIK DIETETYKA ZDROWIE I URODA

Cellulit to przypadłość dotycząca wielu kobiet, która w obecnych czasach jest coraz częściej widoczna. W definicji lekarskiej jest to przypadłość związana z nieprawidłowym rozmieszczeniem tkani tłuszczowej, w efekcie czego powstają nieprzyjemne „grudki”, występujące razem z obrzękowo-włóknistymi zmianami tkanki podskórnej.

Usuwanie celulitu

Z medycznego punktu widzenia nazywany jest jako lipodystrofią typu kobiecego, gdyż w znacznej mierze dotyka kobiet. Główną przyczyną jego powstawania są zmiany hormonalne wywoływane różnym poziomem estrogenu i progesteronu. Nadmiar estrogenu, powoduje zwiększenie przepuszczalności naczyń krwionośnych i limfatycznych. Takie działanie połączone z zmianami progesteronu, który wpływa negatywnie na jędrność skóry, poprzez utracenie sprężystości włókien kolagenowych, doprowadza do powstawania obrzęków. Należy dodać do tego także czynniki środowiskowe, złą dietę i brak ruchu i mamy idealny przepis na cellulit.

Owszem, część kobiet, która boryka się z tym problemem posiada go na wskutek błędów genetycznych i bardzo ciężko jest sobie z tym poradzić w takiej sytuacji. Jednakże, dotyczy to bardzo niewielkiego odsetka osób, dlatego też tłumaczenie się, że ja mam takie geny nic nie da. Należy działać. Obecnie na rynku polskim występuje wiele firm oferujących różnego rodzaju ”pomoce” pomagające w zwalczeniu tego problemu. Nie ma jednak co ukrywać, większość z nich to jawne oszustwa i placebo.

Wynika to z faktu, że w Polsce nie ma obowiązku badania takich substancji, które noszą w nazwie element „suplement”, dzięki czemu można wypuścić na rynek dosłownie wszystko. To też doprowadza do tego, że firmy, które podchodzą do sprawy cellulitu poważnie, są często szkalowane przez klientów, którzy popełniają tym samy błąd. Można się zdziwić ale to właśnie pewien suplement diety wykazuje prawie 100 % działanie w stosunku do zwalczania tych problemów. Owym produktem jest Cellavit.

Suplement diety Cellactiv

Suplement diety Cellactiv, to produkt w postaci kapsułek, który należy przyjmować dwa razy w ciągu dnia. Już po 5 dniach kuracji, można dostrzec widoczny efekt, w postaci ujędrnienia skóry i zwiększenia jej elastyczności. Dłuższa kuracja, wynosząca 4 tygodnie, da już namacalny efekt, zmniejszenia cellulitu nawet o 80%. Tak niewiarygodne działanie zawdzięcza się w pełni naturalnym składnikom, pochodzącym z certyfikowanych źródeł. Nie bez powodu Cellactiv jest suplementem, który podbił rynek BIO i EKO – żywności. W jego składzie można znaleźć : ekstrakt z pestek winogron, ekstrakt ze skrzypu polnego, ekstrakt z pokrzywy, zieloną herbatę w stosunku 4:1, oraz suchy wyciąg z wodorostów. Odpowiednio dobrane proporcje tych składników, zamknięte w wygodne kapsułki, umożliwiające odpowiednie dawkowanie, pozwalają na doskonałe efekty polepszenia naszego ciała.

Co więcej, każdy aspekt leczniczy preparatu został przebadany, przez szereg dermatologów i laboratoriów, a wyniki badań potwierdziły tylko jego doskonałe działanie. Ponadto, suplement diety Cellactiv idealnie nadaj się zarówno dla kobiet w młodym i dojrzały okresie swojego życia, bez względu na to, czy przyjmują inne substancje lecznicze. Niemniej jednak należy uważać przy jego używaniu podczas niektórych sytuacji takich jak: ciąża, karmienie piersią oraz stosowanie tabletek antykoncepcyjnych lub inne wymienione w ulotce. W celu uzyskania trwałego efektu, trzeba niestety poświecić znaczną ilość swojego czasu, gdyż według zaleceń producenta, dopiero po 3 miesiącach stosowania suplementu, można uznać jego efekt za trwały. Co więcej producent podkreśla, aby zwiększyć jeszcze bardziej skuteczność Cellactiv, należy stosować odpowiednie masaże (instrukcja, jak je wykonać znajduje się na oficjalnej stronie), które przyspiesza zwalczanie cellulitu.

Suplement diety Cellactiv – gdzie zdobyć?

Jedynym sposobem zdobycia suplementu diety jest zakup na oficjalnej stronie producenta. Nie można go zdobyć w innych miejscach, gdyż zwiększyło by to jego i tak już wysoką cenę i mogło by spowodować, że pojawiło by się sporo podróbek, które nie tylko naciągnęły by potencjalne klientki na pieniądze, ale także mogłyby spowodować problemy ze zdrowiem. Wracając do aspektu ceny. Ze względu na to, że posiada on udowodnione działanie i sam producent podkreśla, że jeśli Celavit nie zadziała to zwróci pieniądze, jego cena jest bardzo wysoka, przekraczająca nawet 100 zł za opakowanie. Licząc się z długim okresem kuracji, trzeba niestety przygotować się na spory wydatek. Z drugiej strony, można spróbować, gdyż nie ma nic do stracenia. Nawet jeśli Cellactiv nie zadziała, to pieniądze zostaną zwrócone, a dodatkowo nie ma co się obwiać o skutki uboczne, gdyż takowych on nie wykazuje. Ponadto zaglądając regularnie na stronę producenta, bardzo często może udać nam się trafić na ofertę promocyjną.

Podsumowanie – opinie o suplemencie diety cellactiv

Przeszukując internet w poszukiwaniu informacji o suplemencie diety cellactiv, bardzo łatwo natrafić na dużą ilość pozytywnych opinii i wiele zadowolonych klientek, posiadających rzeczowe dowody jego działania. Opisywany suplement diety, jako, że należy do produktów z serii EKO i BIO, jest pod tym względem ewenementem na tle konkurencji. Poszukując więc produktu, który zapewni 100 % efekt i pozwoli na zmianę naszego ciała, a co za tym idzie, poprawę samopoczucia i uzyskanie większej pewności siebie, warto zastanowić się na wypróbowaniem suplementu diety Cellactiv. Należy jednak pamiętać, że jest to suplement, czyli element dodatkowy.

Mimo, że jego działanie jest bardzo skuteczne, to nie zwalnia on z obowiązku dbania o siebie i swoje ciało. Odnosi się to zarówno do prowadzenia odpowiedniej diety, przygotowanej specjalnie na nasze potrzeby, a także wykonywanie ćwiczeń fizycznych, a przynajmniej jakichkolwiek czynności ruchowych. Takie „zdrowe” podejście do życia pozwoli na szybkie i trwała uzyskanie efektu idealnego ciała, którym będzie można się poszczycić w miejscach publicznych np. na plaży, na wakacjach, czy też na basenie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments