Leasing bez bik

Leasing Szczytna zadzwoń 887332665

Bez kategorii

Leasing to bardzo specyficzny sposób nabycia określonych przedmiotów. Zespala ze sobą dwie czynności: kredytu i dzierżawy.
Rzecz leasingowana na podstawie umowy nie jest twój, możesz z niego korzystać, tylko przez ustalony umownie czas.

Leasing Karpacz

 

 

Najpopularniejszy leasing związany jest z samochodami, chociaż wszystkie przedmioty, które są Ci przydatne w trakcie zarządzania firmą możesz nabyć korzystając z tej metody. Świeżo otwarte firmy starać się o leasing już w pierwszym dniu po rozpoczęciu działania. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby w biurze omówić warianty najbardziej dla Ciebie dogodne.

 

zloz wniosek

 

W prosty sposób skonsultujesz się z agentami, z którymi łatwo skontaktujesz się za pomocą prostej ankiety, zamieszczonej w Internecie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Po prostu, możesz porozmawiać bezpośrednio ze specjalistą w dziedzinie leasingu pracującym w firmie leasingowej, które mają biura, w każdym większym mieście na terenie kraju.

 

W trakcie spotkania uzyskasz wszystkie informacje dotyczące potrzebnych dokumentów (a niewiele ich potrzeba) i zaproponuje najkorzystniejszy sposób załatwienia sprawy. Nieważne, z której z dostępnych form leasingu skorzystasz, Twoje zyski podatkowe będą duże. Wydatki poniesione na leasingi, wliczamy w koszty działalności i o tyle mniejszy, płacimy podatek od dochodu. Spotkanie z ekspertem, który oceni sytuację majątkową i podatkową, kierowanej przez Ciebie działalności gospodarczej, zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Bezdyskusyjnym walorem leasingu jest fakt, że jest zdecydowanie prostszy do otrzymania niż kredyt bankowy. Wszystkie procesy i gromadzenie dokumentów są sprowadzone do niezbędnego minimum . Dla tych, którzy prowadzą niewielkie działalności gospodarcze, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to wyjątkowe uproszczenie. Najistotniejsze jest, że nie ma konieczności sięgania po dodatkowe zabezpieczenia.

 

Korzystając z tej formy, można kupić, nie tylko, zwykły samochód, ale wyposażenie i auta dostawcze, a nawet maszyny budowlane czy sprzęt medyczny. W przypadku pojazdów,kolejnym plusem jest, że to firma leasingowa jest zobowiązana do ich prawidłowego serwisowania i ubezpieczania. Działanie jest banalne. Wybierasz odpowiedni model auta, precyzujesz szczegóły finansowe, składasz wniosek online lub omawiasz wszelkie kwestie z agentem i
możesz już odebrać nowy samochód. Korzyści płynące z tych działań są bezcenne. Zyskujesz cenny czas, bo Twoja wizyta w salonie i ustalanie ceny nie jest konieczne. Masz absolutną gwarancję maksymalnie obniżonej ceny, której w trakcie indywidualnych negocjacji z pewnością byś nie uzyskał. Jeździsz nowym autem, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś płacił za kolejny rachunek np. za telefon.

Ty ograniczasz się do zakupu paliwa, nad wszelkimi sprawami technicznymi sprawuje pieczę firma leasingowa, która rozlicza się z serwisem bezgotówkowo. Właściwie dobrane polisy zapewniają Ci dodatkowo, samochód zastępczy, w razie awarii, czy zapewniają pokrycie straty wpłaconych rat, w przypadku kradzieży. Niewątpliwy atut to że nie masz obowiązku wykupywania leasingowanego samochodu. Nie obchodzi cię sprzedanie używanego samochodu i uzyskanie korzystnej ceny także nas nie dotyczą.

Jeśli, boisz się o fakt, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać elastyczność finansów masz dwa rozwiązania. Możesz zdecydować się na zakup auta używanego. Nie każdy wie, że jest możliwe pozyskanie leasingu na auto używane, a firmy takie, jak Leasing Karpacz oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy za pośrednictwem aukcji internetowych. Możesz nie niepokoić się, jeśli decydujesz się na nowe auto.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z płynnością finansową, możesz przekształcić zapisy umowy. Sytuacja każdego klienta rozpatrywana jest indywidualnie. Nie każdemu jest wiadomo, że leasing mogą wziąć osoby nie prowadzące działalności. Każdy człowiek może skorzystać z tej wygodnej alternatywy kredytu.

Procedura jest praktycznie identyczna, jak w przypadku leasingu dla firm. Podpisujemy umowę, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, którym jesteśmy zainteresowani, a my użytkujemy je, pod warunkiem terminowej spłaty rat. W zawartej umowie, określa się, że posługujemy się autem, a możemy je wykupić, gdy umowa się skończy. Jasne jest, nie ma żadnego przymusu odkupu auta.

Firma Leasing Karpacz będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: dowodu osobistego, zaświadczenia o zatrudnieniu, wydruku z konta osobistego.

Leasingodawca będzie od nas wymagał wykupienia ubezpieczenia. W tej sytuacji, poza wygodą rozwiązania, kolejną korzyścią, jest sytuacja, że leasing nie wymaga informowania banków, nie zmniejsza więc naszej zdolności kredytowej. Jest to więc rozwiązanie korzystne jeśli mamy w planach wzięcie kredytu hipotecznego.

Leasing Karpacz

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments