kobiety mafii 2

Kobiety Mafii 2 Barlinek gdzie obejrzeć lub kupić?

Zachodniopomorskie

Film pojawił się w naszych kinach 22 lutego 2019 roku, za więc w międzynarodowych kinach widzowie mogli go zauważyć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego stworzył Olaf Olszewski zgodnie z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Lipiany gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto też wspomnieć o aktorach grających istotne role. Oczywiście nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Razem z własnymi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja przedstawiona w filmie rozgrywa się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą zatem zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 dopasowują się na trylogię, gdzie Patryk Vega już dawno wymyślił sobie kiedy chciałby pokazać całą historię. W tamtej połowy dostajemy wątki trzech różnych form, jakie w jakimkolwiek elemencie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na części mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), która ma znaczące plany, żeby odmienić własne zarabianie na pozytywniejsze. Podpisuje ona kontrakt na pełny przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu wybiera ustawić się na wszelkie życie. W tymże jednym czasie Anka (Katarzyna Warnke) wynika z więzienia także wymaga sobie sama poradzić. Znaleźć mieszkanie, pracę, rozpocząć nowe mieszkanie, jednakże nie jest dla niej wtedy ciężkie, ponieważ przez wszystkie jej przeznaczenie była utrzymanką innych. Opływająca do ostatniej daty w luksusy, teraz klepię biedę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w sklepie. Z zmianie Siekiera nadal kładzie się w Maroko, gdzie prezentuje swojego przyszłego męża Amira, który ogłasza się terrorystą. Jednak zakochana na zabój stworzy dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Lipiany gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą historią jest przedmiot Darii natomiast jej układ z Kolumbijczykami. Z prawdziwych przyczyn ta lokata nie udaję się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Sprowadzona do końcu tona kolumbijskiej kokainy jest dostarczyć jej dominowanie nad rynkiem, jednak historia kończy się utratą towaru i ogromnymi kłopotami. Niania popada w daleki wobec kolumbijskiego kartelu, jaki nie zamierza tolerować niewywiązania się z umowy, lecz toż tylko Daria jest tak wykonana do niedawnej rzeczywistości. Z początku pięła się po okresach mafijnej pracy bez męskich pleców a właśnie znajduje się na wierzchu gangsterskiej drabiny. Obecne w jej wątku pojawiają się nowoczesne i barwne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (grany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) również jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), która w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze zapisują się w charakter całej historii, sprawiając jej indywidualności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w tym obrazie i pokazał, że potrafi łamać stereotypy dotyczące aktorów i odnoszenia ich z jakąś, kluczową rolą przez wszystkie życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale dostosował się w walkę filmu. Zresztą Patryk Vega słynie właśnie spośród ostatniego, że może wydobyć z aktorów coś czego nie przedstawili w ich byłej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Lipiany gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest wolny wątpienia Katarzyna Warnke, która jest całkiem stworzona do tego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zamieniając swoją forma w obrót wysoką karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w pierwszej połowie filmu Vegi natomiast w połowie drugiej znika niemal całkowicie, co jest prawdopodobnie sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie skleja ze sobą różne wątki filmu.

Sceny pracy nie ujawniają się sztuczne. Od razu widać, iż na film był przeznaczony dość duży budżet, ponieważ kiedy akcja odbywa się do Maroko czy Kolumbii, to odpowiednio tam porusza się też plan filmowy. Dzięki temu film ukazuje się świetnie na ekranie. Widz oglądając go zawiera wrażenie autentyczności i zadbania o najdrobniejsze szczegóły. Reżyser jest konsekwentny także z wszystkim innym filmem stara się jakością wizualną dawać się do amerykańskich produkcji. Dlatego przy realizacji zdjęć w Kolumbii współpracował z obsługą robiącą serial Narcos dla Netflixa, natomiast w Hiszpanii z obsługą Game of Thrones. Wynik ich pracy jest jako daleko pewny na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem walk z faktami komediowymi, gdzie mamy parę zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego oczekują z niego zwolennicy natomiast im wtedy umożliwia, nie szczędząc budżetu na specjalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery lecące nad Kolumbią. Film przyjdzie do smaku każdemu, kto lubi dobre kino akcji, jednocześnie nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Lipiany gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments