Finbo Nowogard

Zachodniopomorskie

Planujesz wziąć pożyczkę? Chcesz dowiedzieć się, w który rób pożyczkodawca może zweryfikować Twoją sytuację gospodarczą? Przeczytaj materiał i dowiedz się, jak firmy pożyczkowe kontrolują swoich użytkowników.

Finbo Połczyn-Zdrój

Rynek pożyczek pozabankowych wciąż się rozwija. I nie chodzi tu ale o wartość umowie i wielkość działalności. Spółki z dziedzinie dokonują coraz bardziej istotnych sprawdzeń klientów.

pożyczka finbo
pożyczka finbo

Zapomnij o telefonach do właściciela i zaświadczeniach o zarobkach. Składając wniosek o pożyczkę, jednocześnie wyrażasz wiedzę na udostępnienie firmie bardzo lepszych informacji.

zloz wniosek

Gdzie firmy pożyczkowe sprawdzają klientów

Większość pożyczkobiorców kojarzy firmy takie jak BIK albo pożyczki BIG. Jeżeli wydaje Ciż się, że sprawdzenia sprowadzają się jedynie do ostatnich rejestrów – jesteś w błędzie. Firmy pożyczkowe coraz chętniej podają się autorskimi podstawami danych. Dlatego, jeżeli kiedykolwiek brałeś komercyjną pożyczkę – stanowi wielka szansa, że pożyczkodawca będzie mógł sprawdzić jej wzrost.

Dla przykładu – składając wniosek o dotację w nazwie Finbo Połczyn-Zdrój , wyrażasz wiedzę na udostępnienie Twoich danych do 34 zewnętrznych podmiotów (w obecnym do normalnej konkurencji firmy). Finbo Połczyn-Zdrój uzyska informację zwrotną, czy ubiegałeś się o dotację w niniejszych podmiotach, którymi oddanymi się posługiwałeś i czy spłaciłeś ją na okres. Firmy podnoszą argument, iż stanowi wówczas niezbędne do zabezpieczenia się przed ewentualnymi nadużyciami (np. pobranie chwilówki na inne dane). Jednak otrzymanie takich informacji udziela i wielkie miejsce do realizacji analitycznej.
Nowe sposoby weryfikacji

Od 2012 roku mężczyźni są nadzieję podpisywania umów pożyczki przez internet. Najpopularniejszą metodą potwierdzenia tożsamości jest w tym fakcie przelew weryfikacyjny. Dzięki temu firmy pożyczkowe dowiadują się, na które dane personalne został zarejestrowany rachunek bankowy. Natomiast to podejście posiada jeszcze nasze wady. Grupa klientów firm pożyczkowych działa pod wpływem chwilowych impulsów. Wykonanie przelewu ma mało czasu – a to klient może się rozmyślić.

Dlatego stworzono nowe sposoby weryfikacji – dedykowane aplikacje. Warto wymienić tu chociażby Kontomatik lub Groszconnect. Z używaniem tych aplikacji nie musisz działać przelewu. Wystarczy, że zalogujesz się do indywidualnej bankowości elektronicznej.

zobacz również Finbo logowanie

Wykorzystując taką aplikację, jednocześnie udostępniasz pożyczkodawcy wszelkie wiedze powiązane z Twoim kontem. Firma może przejrzeć Twoje przelewy, zobaczyć skąd masz pieniądze, kto jest Twoim właścicielem i ile inwestujesz na miesięczne utrzymanie. To niezwykle ważne dane. Dzięki nim, pożyczkodawca nie tylko oceni Twoją sytuację finansową, ale też będzie mógł właśnie profilować przyszłych klientów.

Źródło artykułu Jak firmy pożyczkowe sprawdzają klientów

Finbo Połczyn-Zdrój

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments